Nasza firma zajmuje się przede wszystkim szkoleniami na drzewach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w szkoleniach wspinaczkowych. Doświadczenie w połączeniu z wiedzą “drzewną” i pasją czyni z nas wyśmienitych instruktorów. Działamy w doborowym towarzystwie ludzi doświadczonych, utalentowanych i przede wszystkim zwariowanych na punkcie drzew. Czy można sobie wyobrazić lepszy zespół? Chcesz wiedzieć więcej wejdź na stronę Wielkopolskiej Szkoły Arborystyki.

Oferta szkoleniowa:

  • Obozy wspinaczkowe – jako Państwowy instruktor wspinaczki (Sport) organizujemy obozy szkoleniowe wspinaczki skalnej. W każdy poniedziałek i czwartek na poznańskiej ścianie wspinaczkowej “Blok Haus” prowadzimy sekcje wspinaczki dla osób zaczynających przygodę ze wspinaniem a także zaawansowanych wspinaczy.
  • Wolny czas na drzewach – jest to świetna forma aktywnego wypoczynku. W odróżnieniu od ściany wspinaczkowej możemy zaznać odrobinę natury, śpiewu ptaków i spokoju.
  • Organizujemy szkolenia z technik dostępu linowego (system IRATA)
  • Organizujemy treningi dla osób chcących powiększyć swoje umiejętności z dziedziny pracy na wysokości. Zajęcia skierowane są dla osób posiadających własny sprzęt i chcących dowiedzieć się czegoś więcej niż podstawy pracy na linie.